Доглядові процедури

Опубліковано у категорії: Каталог послуг

 

Обличчя – перше, на що звертають увагу. Красиве обличчя – це, перш за все, свіжа, молода і чиста шкіра. Так вже створено природою, що наша шкіра під впливом багатьох факторів поступово старіє. І ось, перед нами постає питання як відновити втрачене, як зберегти молодість,і красу, щоб шкіра знову стала підтягнутою і здоровою?

Для відновлення і покращення зовнішнього вигляду Вашої шкіри в Кабінеті Медичної Косметології ми пропонуємо Вам цілий ряд індивідуальних програм з врахуванням типу і стану Вашої шкіри, які дають гарний естетичний ефект.

 

  • Зволоження;
  • Антивікові програми (попередження зморшок і омолодження);
  • Догляд за сухою шкірою (захист і живлення);
  • Догляд за чутливою шкірою та лікування куперозу (судинної сітки);
  • Догляд за жирною шкірою;
  • Програми експрес-догляду;
  • Догляд за комбінованою шкірою;
  • Догляд за пігментованою шкірою.

Кожна процедура салонного догляду в Кабінеті Медичної Косметології включає декілька базових етапів – очищення, тонізування, інтенсивний догляд в залежності від типу Вашої шкіри (вапоризація, прохолодне гідрування, скраб, пілінг, масаж, маска) і захист (крем).

Догляд за жирною шкірою

Основні проблеми,, що турбують власників жирної шкіри, – це жирний блиск, розширені пори, схильність до запалення і акне. В програму догляду за жирною шкірою входять процедури, направлені на зниження роботи сальних залоз, звуження пор за рахунок застосування спеціальних масок, масажу, фізіотерапевтичних процедур і космецевтичних препаратів провідних ізраільських косметологічних лабораторій Anna Lotan, Gi Gi. OnMacabim

Догляд за комбінованою шкірою

Власниці шкіри такого типу постійно борються з жирним блиском в Т-зоні, сухістю и щік і лоба по лінії росту волосся. Підібрати універсальний косметичний засіб самостійно практично неможливо. В нас в Кабінеті Медичної Косметології Вам запропонують комбінацію з декількох програм і методик, що розрізняються в залежності від зон обличчя. Такий підхід до догляду за комбінованою шкірою є максимально правильним і дієвим, і дозволяє добитися потрібного результату.

Догляд за сухою шкірою

Суха шкіра здатна завдати масу неприємностей за відсутністю правильного догляду за нею. і, в першу чергу, це проявляється у відчутті стягнутості, сухості і лущення. Суха шкіра чутлива до температурних впливів. Проте проблема не тільки в правильному виборі зволожуючого крему, але, суха шкіра обличчя потребує очищення і живлення. Спеціальні препарати і процедури допомагають клітинам шкіри утримувати вологу, самостійно реагувати водний баланс. Підвищується еластичність тканин, покращується метаболізм, зникають сітка мілких зморщок.

Догляд за чутливою шкірою

Проблема догляду за чутливою шкірою в її швидкому реагуванні на деякі компоненти косметичних засобів, температурні впливу, декоративну косметику і т.д. Реакція проявляється почервонінням шкіри в місці впливу, відчуттям печіння і дискомфорту. В Кабінеті Медичної Косметології розроблені спеціальні програми для власників чутливої шкіри, в яких застосовуються гіпоалергенні засоби, всі маніпуляції проводяться в «щадячому» режимі. Програма швидкого відновлення направлена на відновлення цілісності шкірних покровів після пілінгу або проявів алергічної реакції.

Догляд за пігментованою шкірою

Нерівним кольором шкіри обличчя ми зобов'язані частіше всього скупченню меланоцитів в її поверхневих шарах. В програму догляду за пігментованою шкірою, окрім базових процедур, включені маніпуляції і засоби, які відбілюють шкіру, стимулюють метаболізм клітин.

Антивікові програми догляду

Антивікова терапія представлена декількома програмами, застосування яких залежить від віку пацієнта, особливостей шкіри, а також від загального стану організму. Спеціально для Вас разроблені міорелаксуючі, біовідновлюючі процедури, направлені на відновлення структури шкіри і стимуляцію синтезу колагену. Програми з застосуванням багатоступінчатого методу нанесення різних складів сприяє пошаровому відновленню функцій всіх шарів шкіри, повертаючи їй еластичність, рівний тон и гладкість. Окремо або в сукупності з іншими програмами проводяться процедури для шкіри повік и губ, застосовуються низькомолекулярні сиворотки, масаж обличчя.

Швидкий догляд (експрес-догляд)

Програми експрес-догляду дозволяють за мінімальний проміжок часу добитися вражаючого ефекту. Результати видно одразу після процедури: зволоження, живлення і захист в поєднанні з детоксикацією миттєвоо підтягують контури обличчя, вирівнюють колір шкіри і ліквідують нерівності. Зменшуються темні круги під очима і зникають мілкі зморшки.

В Кабінеті Медичної Косметології лікар-дерматокосметолог підбере салонний косметичний догляд з врахуванням типу і стану Вашої шкіри, порадить косметичні засоби, для використання в домашніх умовах. Такий індивідуальний підхід є запорукою успішності процедур і мінімізує ризик розвитку алергічних реакцій.

Вартість процедури догляду 200 − 450 грн.

Ваша красива шкіра - наша турбота!

Консультація лікаря косметолога з приводу естетичних проблем - безкоштовна! Телефонуйте 067-900-92-92

 


 

Усі права захищені. Кабінет медичної косметології. © 2023