Омолодження шкіри рук

Опубліковано у категорії: Каталог послуг

Руки - дзеркало віку. Причому часто криве дзеркало. Це трапляється, коли, доглядаючи за шкірою обличчя, ми забуваємо про шкіру рук. Вона страждає від екстремальних навантажень (холод, побутова хімія, фізична робота). І при цьому від природи вона в п'ять разів сухіша і в ній в десять разів менше сальних залоз, ніж на обличчі. Не дивно, що вона старіє раніше всього. Але якщо щоденний домашній догляд доповнити салоновими омолоджуючими процедурами, ви швидко помітите приємні зміни.

Гліколевий пілінг
Він допомагає вирівняти поверхню шкіри і позбутися від пігментних плям. Шкіра кистей рук і так дуже тонка, тому, щоб не истончить її додатково, застосовується дуже легкий варіант пілінгу, з концентрацією гліколевої кислоти не більше 40%. Після пілінгу шкіра деякий час дуже сприйнятлива до ультрафіолету, тому осінь з її сонячним дефіцитом - ідеальний час для цієї процедури.

Ін'єкції гіалуронової кислоти
У тілі людини вагою 70 кг міститься всього близько 15 грамів гіалуронової кислоти, але її молекули влаштовані таким чином, що здатні утримувати навколо себе до 1000 молекул води. Завдяки цьому ефекту в шкірі підтримується потрібний рівень зволоженості. При нестачі гіалуронової кислоти шкіра стоншується, сохне, стає менш пружною, на ній з'являються зморшки. Вироблення організмом власної гіалуронової кислоти з віком знижується: після 40 років її в шкірі вже в два рази менше, ніж у молодості, після 60 - у десять разів. Друге корисна властивість гіалуронової кислоти - її участь у синтезі білка колагену, від якого залежить міцність і еластичність шкіри.

Парафінотерапіїя
Процедура парафінотерапії є однією з найпопулярніших послуг сучасної косметології. Ця процедура відома ще з давнини і останнім часом знову  набула актуальності.  Під час проведення парафінотерапії використовується спеціальний парафін розігрітий до 52-54 градусів. Висока температура парафіну абсолютно безпечна. Особливість його полягає в тому, що він , завдяки своїй низькій тепловіддачі, віддає тепло малими порціями, і тому боятись опіків не варто. Особливий ефект парафінотерапії полягає в омолодженні і живленні найглибших шарів шкіри рук корисними речовинами. Особливо актуально проводити цю процедуру в період зміни сезону – зимою та восени.
Парафінотерапія для рук проводиться в кілька етапів. Перед початком процедури парафін приводять в рідкий стан методом розігрівання до потрібної температури. Наступні кроки здійснюються у такій послідовності:

  • процедура розпочинається з очищення та дезінфекції шкіри кистей;
  • потім, легкими масуючими рухами косметолог наносить спеціальні засоби (скраби) для видалення відмерлих часток поверхні шкіри (епідермісу);
  • після цього проводиться нанесення живильного крему;
  • косметолог наносить парафін на шкіру за допомогою пензлика у декілька шарів;
  • після нанесення парафіну, на руки надягають поліетиленові рукавички та одразу ж у махрові;
  • завершується процедура масажем по крему.

Внаслідок парафінотерапії Ваша шкіра стане м’якою, еластичною, зволоженою та бархатистою.
Подаруйте своїм рукам ніжність і догляд !

Консультація лікаря-дерматокосметолога з приводу естетичних проблем - безкоштовна!

Ваша красива шкіра – наша турбота! Телефонуйте! (067) 900 - 92 - 92

 

Усі права захищені. Кабінет медичної косметології. © 2023