Інформативні статті

Вугрової висип (вугрова хвороба або акне) — це регулярні гнійні висипання на шкірі, пов’язані і неправильною роботою або запаленням сальних залоз.
По клінічній картині розрізняють незапальні вугрі і запальні вугрі
Незапальні вугрі − це комедони, які можуть бути відкриті і закриті. Комедон – це скупчення шкірного сала и кератину в волосяному фолікулі.
Відкритий комедон - шкірне сало закрило устя волосяного фолікула і утворюється незапальний темний елемент, так званий чорний вугор. Устя у такого комедону відкрите. На обличчі ми можемо це спостерігати у вигляді скупчення чорних точок.

Вугрі подібні на айсберг. Ми спостерігаємо тільки видимі зміни на шкірі, але причина проблеми криється десь в глибині. Одразу точно встановити причину появи вугревих висипань не так просто. В механізмі:розвитку акне відіграють роль багато факторів: гіперпродукція секрету сальних залоз, фолікулярний гіперкератоз, діяльність бактерій і розвиток наступної запальної реакції. Все це часто накладається на ряд інших, більш глибинних причин. Що ж відбувається в організмі і чому це сприяє активізації сальних залоз з наступним запаленням?

У будь-якому віці жирна шкіра не приносить задоволення, але в підлітковому періоді, коли так важливо виглядати привабливо, підвищене саловиділення і поява вугрів можуть привести до зниження самооцінки та самоізоляції від однолітків. Поки вчені вирішують питання, що ж первинне: вугрі чи депресія- в нашому Кабінеті Медичної Косметології успішно справляються і з тим, і з іншим. До лікування вугрового висипу слід приступати якомога раніше, поки не утворилися рубці. Тому навіть декілька прищів в підлітковому віці є приводом для звернення до лікаря-дерматолога, який може призначити комплексне лікування. Косметичні процедури виступають в даному випадку в якості додаткового лікування. Тому в разі появи вугрової висипки перший візит слід нанести саме до лікаря-дерматокосметолога в спеціалізований Кабінет Медичної Косметології, а не в звичайний косметичний салон, тому що вугрі - це не косметичний дефект, а захворювання.

Як видалити бородавку, наскільки це ефективно, безпечно і скільки це коштує?

Звичайно, більшість з нас побоюються різних медичних маніпуляцій, і з цієї причини шукають народні методи і способи виведення бородавок і папілом вдома, щоб уникнути відвідин лікаря і проведення можливих хворобливих процедур.

Але це досить ризиковане заняття, оскільки необережне поводження з отруйним чистотілом або сильними хімічно активними речовинами може призвести до хворобливих відчуттів, і до опіків прилеглих тканин, а при невмілому чи неправильному поводженні може просто не дати ефекту. До того ж, без встановлення точного діагнозу небезпечно проводити будь-які процедури. Бородавки на пальцях, руках, тілі, обличчі, стопі в першу чергу вказують на нестабільність імунної системи людини. Так, відомо, що їх виникнення має вірусне походження, і при провокуючих чинниках, що знижують захисні сили організму, ризик інфікування і виникнення папілом і бородавок зростає. Коли раптом виявляється якесь новоутворення на будь-якій ділянці тіла, тим більше якщо воно доставляє дискомфорт, людині слід обов’язково звернутися до дерматолога.

Коли обов’язково слід звернутися до дерматолога?

 • Болючість, свербіж, печіння в місці зростання бородавки;
 • Новоутворення змінює забарвлення, форму, величину, з’являється неоднорідний колір;
 • Відбувається розмноження утворень, збільшується їх кількість;
 • Бородавки на видному місці, заподіюють естетичний дискомфорт;
 • Кровотеча, надрив;
 • Поява бородавки на ділянках шкіри, де вони заважають і можуть бути травмовані.

Які існують методи видалення бородавок, яким методом краще?

Видалення рідким азотом – або кріодеструкція, вплив низьких температур дає ефект глибокого заморожування тканин і їх руйнування.

Як проходить процедура виведення бородавок? Кріодеструкція рідким азотом проводиться за допомогою аплікатора, за допомогою глибокої заморозки робиться дія безпосередньо на бородавку з невеликим тиском протягом 10-40 секунд. Аплікатор – це 25-30 см. дерев’яна паличка з ватним кінчиком. Під час заморожування утворення починає бліднути, ущільнюватися, біліти, після процедури місце заморозки червоніє і набрякає, через кілька годин або на наступний день на цьому місці утворюється міхур з геморагічним або серозним вмістом. Цей пухирець самостійно розсмоктується протягом 6-8 днів і на його місці виникає кірочка. Через 10-14 днів вона самостійно відокремлюється і на її місці утворюється рожева пляма.

Протипокази до видалення новоутворів азотом:

 • у випадку індивідуальної чутливості до азоту;
 • епілептичні стани;
 • при артеріальній гіпертензії;
 • при ангіоспазм;
 • при наявності будь-якого подразнення, висипки навколо новоутворення;
 • вагітність;
 • під час застуди, грипу, ГРВІ, гострих інфекційних захворювань, запальних процесах будь-яких внутрішніх органів. 

Який догляд за ранкою після видалення бородавки азотом?

Після того, як з’явиться пухирчик на місці проведення сеансу, його слід оберігати від намокання та обробляти розчинами антисептиків. Слід пам’ятати, що будь-які бородавки є наслідком прогресування вірусної інфекції на шкірі, яка досить легко передається контактно-побутовим шляхом, через побутові предмети, одяг, рушники тощо.

При великих бородавках велика ймовірність неповної обробки утворення і необхідність повторного курсу або навіть декількох сеансів. В таких випадках лікар також може призначити вітамінотерапію або імуномодулятори.
Поява бородавок на стопі довгий час може не турбувати людину, але при проростанні їх вглиб тканин, вони викликають болючі відчуття під час ходьби. Улюблена їх локалізація – на подушечках пальців, біля основи пальців, на п’яті, дуже часто підошовні новоутворення утворюються у дітей. Видалення підошовних бородавок електрокоагуляцією чи не найефективніший метод серед інших.

Електрокоагуляція – під місцевою анестезією струмом високої частоти тонкою металевою петлею проводиться хірургічна коагуляція, зрізається бородавка і коагулюють навколишні тканини.

Протипокази:

 • Індивідуальна реакція на електричний струм;
 • Погана згортання крові;
 • Герпес;
 • Онкологічні захворювання;
 • Хронічні захворювання та їх загострення.

Яка ціна видалення бородавок і папілом в Кабінеті Медичної косметології?

Ціна послуги з видалення бородавок і папілом варіюється в залежності від площі ураження, тобто величини бородавки та їх кількості, виду новоутворення, місця його розташування – обличчя, пальці, бородавки на інтимних місцях, підошовні утворення/

Ціна видалення 1-2  бородавки (розміщеної на кистях і обличчі) становить  80 грн

Ціна видалення 3 - 4 бородавок (розміщених на кистях і обличчі) становить  100 грн.

Ціна видалення 5 - 7 ородавок (розміщених на кистях і оличчі) становить 150 грн.

Ціна видалення 8 - 10 (розміщених на кистях і обличчі) становить 200 грн.

Ціна видалення 10 і більше бородавок (розміщених на кистях і обличчі) становить  250 грн.

Ціна видалення підошовних бородавок -  150 грн.

Ваша красива шкіра – наша турбота!

 Не зволікайте, телефонуйте! 067-900-92-92


Кабінет медичної косметології Тернопіль : косметологія Тернопіль, лікувальна косметологія Тернопіль, косметолог Тернопіль, дерматолог Тернопіль, консультація дерматолога Тернопіль, консультація косметолога Терноліль, чистка обличчя в Тернополі, атравматична чистка обличчя Тернопіль, догляд за обличчям Тернопіль, косметична чистка обличчя Тернопіль, гігієнічна чистка обличчя Тернопіль, вакуумна чистка обличчя Тернопіль, косметологічна чистка обличчя Тернопіль, комбінована чистка обличчя Тернопіль, пілінг шкіри в Тернополі, ультразвукова чистка обличчя Тернопіль, пілінг Джесснера Тернопіль, пілінг з фруктовими кислотами Тернопіль, саліциловий пілінг Тернопіль, ультразвуковий пілінг Тернопіль, антивікові програми в Тернополі, омолодження шкіри Тернопіль, ін’єкції краси Тернопіль, ін’єкції гіалуроової кислоти Тернопіль, ін’єкції мезококтейлів Тернопіль, ботоксТернопіль, диспорт Тернопіль, мезотерапія Тернопіль, ревіталізація Тернопіль, уколи краси Тернопіль, ліфтинг шкіри Тернопіль, зволоження шкіри Тернопіль, філери Тернопіль, збільшення губ Тернопіль, усунення зморшок Тернопіль, лікування вугрової хвороби в Тернополі, лікування рожевих вугрів, лікування прищів Тернопіль, лікування демодекозу в Тернополі, лікування вугрів Тернопіль, лікування проблемної шкіри Тернопіль, лікування висипань на обличчі Тернопіль, видалення бородавок Тернопіль, видалення папілом Тернопіль, де видалити бородавку в Тернополі, воскова епіляція Тернопіль, лікування рубців Тернопіль, дерматоскопія Тернопіль, діагностика родимок Тернопіль, діагностика новоутворів Тернопіль, де перевірити родимку в Тернополі, видалення судин на обличчі Тернопіль, де видалити судинні зірочки в Тернополі, де лікують вугрі в Тернополі, гарний косметолог Тернопіль, логляд за обличчям у косметолога, професійна косметика Ізраїль, професійна косметика Onmacabim, професіна косметика Gi Gi, професіна косметика Anna Lotan, французька професійна косметика купити Тернопіль, ізраільська косметика купити Тернопіль, гіалуаль купити Тернопіль.

Термін "космецевтика" запропонований в 80-х роках ХХ століття американським дерматологом Альбертом Клігманом. Мова йде про лікувальну косметику - косметичні препарати, які впливають на фізіологічні процеси в шкірі як фармацевтичні препарати. 

Космецевтичні засоби повинні бути безпечні, не мати протипоказів, не викликати системних і побічних ефектів.

Компанія Anna Lotan Ltd, заснована в 1983 році Анною Лотан, є одним із ведучих виробників професійної ізраїльскої косметики. Методичні розробки и препарати лабораторії Anna Lotan, успішно застосовуються в Ізраїлі, в США, Канаді, Південно-Східній Азії, Австралії і в країнах Європи. 

Застосування найновіших наукових досягнень, інноваційних біохімічних продуктів і натуральних компонентів в поєднанні з практичним більш ніж 50 річним досвідом, дозволяє фірмі Anna Lotan Ltd утримувати лідируючі позиції в області професійної лікувальної косметики - космецевтиці. Космецевтика (косметика + фармацевтика) − новий напрям, що виник відносно недавно на стику класичної косметології и медицини.

Регулярно (приблизно 1 раз в 1.5 − 2 місяці в залежності від забруднення і типу шкіри) необхідно робити чистку обличчя, щоби очистити пори від забруднення.

1. Чистка обличчя
Чистка обличчя (шкіри) – найпоширеніша і дієва косметична процедура. Ця процедура очищає шкіру від забруднень, продуктів життєдіяльності сальних залоз, відмерлих клітин. Після чищення зменшується ризик повторної появи акне, поліпшується кровообіг і метаболізм клітин. На сьогодні існує декілька різновидів чистки обличчя – мануальна (ручна), хімічна (пілінги), апаратна (ультразвукова), вакуумна і комплексна. При цьому деякі види чистки обличчя є самостійними процедурами.

Що таке парафінотерапія?
Процедура парафінотерапії є однією з найпопулярніших послуг сучасної косметології. Ця процедура відома ще з давнини і останнім часом знову  набула актуальності.  Під час проведення парафінотерапії використовується спеціальний парафін розігрітий до 52-54 градусів. Висока температура парафіну абсолютно безпечна. Особливість його полягає в тому, що він , завдяки своїй низькій тепловіддачі, віддає тепло малими порціями, і тому боятись опіків не варто. Особливий ефект парафінотерапії полягає в омолодженні і живленні найглибших шарів шкіри рук корисними речовинами.

Усі права захищені. Кабінет медичної косметології. © 2023