• +38 067-900-92-92
  • ПН-ПТ: 10:00-18:00, без перерви СБ-НД: вихідний

Інформативні статті

Вугрової висип (вугрова хвороба або акне) — це регулярні гнійні висипання на шкірі, пов’язані і неправильною роботою або запаленням сальних залоз.
По клінічній картині розрізняють незапальні вугрі і запальні вугрі
Незапальні вугрі − це комедони, які можуть бути відкриті і закриті. Комедон – це скупчення шкірного сала и кератину в волосяному фолікулі.
Відкритий комедон - шкірне сало закрило устя волосяного фолікула і утворюється незапальний темний елемент, так званий чорний вугор. Устя у такого комедону відкрите. На обличчі ми можемо це спостерігати у вигляді скупчення чорних точок.

Вугрі подібні на айсберг. Ми спостерігаємо тільки видимі зміни на шкірі, але причина проблеми криється десь в глибині. Одразу точно встановити причину появи вугревих висипань не так просто. В механізмі:розвитку акне відіграють роль багато факторів: гіперпродукція секрету сальних залоз, фолікулярний гіперкератоз, діяльність бактерій і розвиток наступної запальної реакції. Все це часто накладається на ряд інших, більш глибинних причин. Що ж відбувається в організмі і чому це сприяє активізації сальних залоз з наступним запаленням?

У будь-якому віці жирна шкіра не приносить задоволення, але в підлітковому періоді, коли так важливо виглядати привабливо, підвищене саловиділення і поява вугрів можуть привести до зниження самооцінки та самоізоляції від однолітків. Поки вчені вирішують питання, що ж первинне: вугрі чи депресія- в нашому Кабінеті Медичної Косметології успішно справляються і з тим, і з іншим. До лікування вугрового висипу слід приступати якомога раніше, поки не утворилися рубці. Тому навіть декілька прищів в підлітковому віці є приводом для звернення до лікаря-дерматолога, який може призначити комплексне лікування. Косметичні процедури виступають в даному випадку в якості додаткового лікування. Тому в разі появи вугрової висипки перший візит слід нанести саме до лікаря-дерматокосметолога в спеціалізований Кабінет Медичної Косметології, а не в звичайний косметичний салон, тому що вугрі - це не косметичний дефект, а захворювання.

Памятайте: лікування вугрів - це не спринт, а марафон. І тут перемагає той, хто з самого початку вибрав таку стратегію лікування, якої можна дотримуватися довгі роки. Акне не можна вилікувати до тих пір, поки в організмі є передумови для його існування. А це означає, що завданням фахівців, що займаються лікуванням вугрової хвороби, є не тільки усунення симптомів, але і розробка стратегії догляду за шкірою, якої людина, що страждає акне, може дотримуватися довгі роки без шкоди для своєї шкіри і свого здоров'я. На практиці досягти цього не так легко, тому що всі найбільш ефективні та перевірені засоби для лікування вугрів в тій чи іншій мірі подразнюють шкіру. Також після вугрів на шкірі можуть залишатися плями, рубці, шрами. Не забувайте, що виправити завжди значно важче, ніж з самого початку обрати правильно спрямоване лікування.

Термін "космецевтика" запропонований в 80-х роках ХХ століття американським дерматологом Альбертом Клігманом. Мова йде про лікувальну косметику - косметичні препарати, які впливають на фізіологічні процеси в шкірі як фармацевтичні препарати. 

Космецевтичні засоби повинні бути безпечні, не мати протипоказів, не викликати системних і побічних ефектів.

Компанія Anna Lotan Ltd, заснована в 1983 році Анною Лотан, є одним із ведучих виробників професійної ізраїльскої косметики. Методичні розробки и препарати лабораторії Anna Lotan, успішно застосовуються в Ізраїлі, в США, Канаді, Південно-Східній Азії, Австралії і в країнах Європи. 

Застосування найновіших наукових досягнень, інноваційних біохімічних продуктів і натуральних компонентів в поєднанні з практичним більш ніж 50 річним досвідом, дозволяє фірмі Anna Lotan Ltd утримувати лідируючі позиції в області професійної лікувальної косметики - космецевтиці. Космецевтика (косметика + фармацевтика) − новий напрям, що виник відносно недавно на стику класичної косметології и медицини.

Регулярно (приблизно 1 раз в 1.5 − 2 місяці в залежності від забруднення і типу шкіри) необхідно робити чистку обличчя, щоби очистити пори від забруднення.

1. Чистка обличчя
Чистка обличчя (шкіри) – найпоширеніша і дієва косметична процедура. Ця процедура очищає шкіру від забруднень, продуктів життєдіяльності сальних залоз, відмерлих клітин. Після чищення зменшується ризик повторної появи акне, поліпшується кровообіг і метаболізм клітин. На сьогодні існує декілька різновидів чистки обличчя – мануальна (ручна), хімічна (пілінги), апаратна (ультразвукова), вакуумна і комплексна. При цьому деякі види чистки обличчя є самостійними процедурами.

Що таке парафінотерапія?
Процедура парафінотерапії є однією з найпопулярніших послуг сучасної косметології. Ця процедура відома ще з давнини і останнім часом знову  набула актуальності.  Під час проведення парафінотерапії використовується спеціальний парафін розігрітий до 52-54 градусів. Висока температура парафіну абсолютно безпечна. Особливість його полягає в тому, що він , завдяки своїй низькій тепловіддачі, віддає тепло малими порціями, і тому боятись опіків не варто. Особливий ефект парафінотерапії полягає в омолодженні і живленні найглибших шарів шкіри рук корисними речовинами.

Усі права захищені. Кабінет медичної косметології. © 2020