Інформативні статті

Для початку, давайте розберемося в термінах. Що таке вугрі?

Вугрової висип (вугрова хвороба або акне) — це регулярні гнійні висипання на шкірі, пов’язані і неправильною роботою або запаленням сальних залоз.
По клінічній картині розрізняють незапальні вугрі і запальні вугрі
Незапальні вугрі − це комедони, які можуть бути відкриті і закриті. Комедон – це скупчення шкірного сала и кератину в волосяному фолікулі.
Відкритий комедон - шкірне сало закрило устя волосяного фолікула і утворюється незапальний темний елемент, так званий чорний вугор. Устя у такого комедону відкрите. На обличчі ми можемо це спостерігати у вигляді скупчення чорних точок.

Закритий комедон - фолікул заповнений шкірним салом, але вустя в нього закрите і немає виходу вмісту. На обличчя ми можемо це спостерігати у вигляді скупчення білих точок, так званий білий вугор
Запальні вугрі (вузли) формуються при активізації бактерій в фолікулі, при цьому розвиваються важкі форми вугревої хвороби. Запальні елементи мають яскраво−червоне забарвлення.
Кулясті (конглобатні) вугрі − великі різко запальні болючі вузли, які мають схильність до абсцедування і при відсутності лікування залишають після себе рубці.

Ваша красива шкіра - наша турбота!

 Телефонуйте 067-900-92-92

Усі права захищені. Кабінет медичної косметології. © 2023