Інформативні статті

Як омолодити шкіру рук?

Що таке парафінотерапія?
Процедура парафінотерапії є однією з найпопулярніших послуг сучасної косметології. Ця процедура відома ще з давнини і останнім часом знову  набула актуальності.  Під час проведення парафінотерапії використовується спеціальний парафін розігрітий до 52-54 градусів. Висока температура парафіну абсолютно безпечна. Особливість його полягає в тому, що він , завдяки своїй низькій тепловіддачі, віддає тепло малими порціями, і тому боятись опіків не варто. Особливий ефект парафінотерапії полягає в омолодженні і живленні найглибших шарів шкіри рук корисними речовинами.

 

Кому показана парафінотерапія?
Вона підходить як для жінок, так і для чоловіків. Особливо актуально проводити цю процедуру в період зміни сезону – зимою та восени. Саме тоді верхній шар епідермісу потребує вітамінів, стає сухим та чутливим до холодного вітру та інших зовнішніх факторів. Шкіра часто обвітрюється, тріскає, лущиться і потребує особливої уваги та догляду. Поступове глибоке зігрівання шкіри приносить окрім фізіологічного задоволення і оздоровчий ефект.

Дія парафінотерапії.
Під час процедури парафінотерапії відбувається рівномірне зігрівання шкіри, що викликає безліч взаємопов’язаних реакцій. Пори розкриваються, розм’якшується верхній ороговілий шар шкіри, підвищується потовиділення. При цьому, волога, яка виводиться з глибоких шарів шкіри не випаровується, так як парафін ізолює ділянку шкіри. Таким чином, волога вбирається у верхні шари шкіри, прекрасно відновлюючи її водний баланс.
Разом з вологою, шкіра поглинає корисні речовини та вітаміни, яким збагачений крем, нанесений під шаром парафіну. Висока температура підвищує приплив крові, що сприяє поліпшенню роботи суглобів, відновленню тканин і швидкому загоєнню ран. Разом з тим, збільшується циркуляція лімфи – відбувається викид токсинів.
Особливістю даної процедури є те, що при охолодженні парафін зменшується в об'ємі. Орієнтовно через 20 хвилин відбувається ефект «стиснення». Шар парафіну щільно охоплює Ваші ручки, що сприяє розтягуванню і розгладжуванню шкіри. Така особливість допомагає боротися з набряками та зморшками. Це і є ефект омолодження шкіри. Ефект парафінотерапії помітний уже після першого сеансу і зберігається в середньому 10 днів, однак це індивідуально.

Які ефекти парафінотерапії?

 • парафінотерапія зволожує, живить, пом’якшує, розгладжує;
 • сприяє загоєнню тріщин шкіри кистей;
 • покращує стан нігтів, роблячи їх міцнішими, що запобігає ламкості;
 • позбавляє м’язового болю;
 • стимулює обмін біологічно активних речовин, що в свою чергу стимулює процеси регенерації шкіри.

А результат коли?
Результат парафінотерапії помітний одразу після першої процедури, а курс процедур є індивідуальним та залежить від стану шкіри. Рекомендований курс: для досягнення оптимального ефекту – 5 процедур через день. Профілактика – 1 раз в 10 - 14 днів.

Як проводиться процедура парафінотерапії?
Парафінотерапія для рук проводиться в кілька етапів. Перед початком процедури парафін приводять в рідкий стан методом розігрівання до потрібної температури. Наступні кроки здійснюються у такій послідовності:

 • процедура розпочинається з очищення та дезінфекції шкіри кистей;
 • потім, легкими масуючими рухами косметолог наносить спеціальні засоби (скраби) для видалення відмерлих часток поверхні шкіри (епідермісу);
 • після цього проводиться нанесення живильного крему;
 • косметолог наносить парафін на шкіру за допомогою пензлика у декілька шарів;
 • після нанесення парафіну, на руки надягають поліетиленові рукавички та одразу ж у махрові;
 • завершується процедура масажем по крему.

Внаслідок парафінотерапії Ваша шкіра стане м’якою, еластичною, зволоженою та бархатистою.

Чи є протипокази до проведення парафінотерапії?
На превеликий жаль, парафінотерапію можна робити не всім. Протипоказами до проведення парафінотерапії є:

 • мікротравми шкіри кистей;
 • варикозне розширення вен;
 • гіпертонія;
 • діабет;
 • серцево-судинні захворювання.

Тож чекаємо Вас в Кабінеті Медичної Ксметології! Потіште Ваші ручки цією приємною і корисною процедурою!

Ваша красива шкіра - наша турбота!

Консультація лікаря косметолога з приводу естетичних проблем - безкоштовна! Телефонуйте (067) 900-92-92


Кабінет медичної косметології Тернопіль : косметологія Тернопіль, лікувальна косметологія Тернопіль, косметолог Тернопіль, дерматолог Тернопіль, консультація дерматолога Тернопіль, консультація косметолога Терноліль, чистка обличчя в Тернополі, атравматична чистка обличчя Тернопіль, догляд за обличчям Тернопіль, косметична чистка обличчя Тернопіль, гігієнічна чистка обличчя Тернопіль, вакуумна чистка обличчя Тернопіль, косметологічна чистка обличчя Тернопіль, комбінована чистка обличчя Тернопіль, пілінг шкіри в Тернополі, ультразвукова чистка обличчя Тернопіль, пілінг Джесснера Тернопіль, пілінг з фруктовими кислотами Тернопіль, саліциловий пілінг Тернопіль, ультразвуковий пілінг Тернопіль, антивікові програми в Тернополі, омолодження шкіри Тернопіль, ін’єкції краси Тернопіль, ін’єкції гіалуроової кислоти Тернопіль, ін’єкції мезококтейлів Тернопіль, ботоксТернопіль, диспорт Тернопіль, мезотерапія Тернопіль, ревіталізація Тернопіль, уколи краси Тернопіль, ліфтинг шкіри Тернопіль, зволоження шкіри Тернопіль, філери Тернопіль, збільшення губ Тернопіль, усунення зморшок Тернопіль, лікування вугрової хвороби в Тернополі, лікування рожевих вугрів, лікування прищів Тернопіль, лікування демодекозу в Тернополі, лікування вугрів Тернопіль, лікування проблемної шкіри Тернопіль, лікування висипань на обличчі Тернопіль, видалення бородавок Тернопіль, видалення папілом Тернопіль, де видалити бородавку в Тернополі, воскова епіляція Тернопіль, лікування рубців Тернопіль, дерматоскопія Тернопіль, діагностика родимок Тернопіль, діагностика новоутворів Тернопіль, де перевірити родимку в Тернополі, видалення судин на обличчі Тернопіль, де видалити судинні зірочки в Тернополі, де лікують вугрі в Тернополі, гарний косметолог Тернопіль, логляд за обличчям у косметолога, професійна косметика Ізраїль, професійна косметика Onmacabim, професіна косметика Gi Gi, професіна косметика Anna Lotan, французька професійна косметика купити Тернопіль, ізраільська косметика купити Тернопіль, гіалуаль купити Тернопіль.

Усі права захищені. Кабінет медичної косметології. © 2023