• +38 067-900-92-92
  • ПН-ПТ: 10:00-18:00, без перерви СБ-НД: вихідний

Інформативні статті

Які ж процедури і як часто потрібно робити, щоб зберегти Вашу молодість і красу?

Регулярно (приблизно 1 раз в 1.5 − 2 місяці в залежності від забруднення і типу шкіри) необхідно робити чистку обличчя, щоби очистити пори від забруднення.

1. Чистка обличчя
Чистка обличчя (шкіри) – найпоширеніша і дієва косметична процедура. Ця процедура очищає шкіру від забруднень, продуктів життєдіяльності сальних залоз, відмерлих клітин. Після чищення зменшується ризик повторної появи акне, поліпшується кровообіг і метаболізм клітин. На сьогодні існує декілька різновидів чистки обличчя – мануальна (ручна), хімічна (пілінги), апаратна (ультразвукова), вакуумна і комплексна. При цьому деякі види чистки обличчя є самостійними процедурами.

 

Ручна або механічна чистка:

рекомендується для сильно забрудненої, жирної шкіри

протипоказана:

  • при гнійно-вірусних захворюваннях;
  • у стадії загострення, епілепсії;
  • гіпертонії;
  • бронхіальній астмі;
  • пухлинах;
  • новоутвореннях.

З обережністю потрібно проводити процедуру на сухій тонкій шкірі, за наявності веснянок, родимих плям, гіперпігментації.

Тривалість ефекту чищення безпосередньо пов’язана з типом шкіри, якістю щоденного очищення і порою року. Влітку через підвищену активність сальних залоз шкіра забруднюється швидше.

Вся процедура проводиться вручну, руки косметолога обгорнуті в спеціальні стерильні серветки, а видалення камедонів відбувається за допомогою спеціальних інструментів. Шкіра перед чисткою попередньо розпарюється для розширення пор, після чого косметолог приступає до очищення. По закінченню процедури на шкіру накладаються спеціальні заспокійливі та стягуючі маски. Результати механічної чистки – хороша дихаюча шкіра, на якій практично не видно пор, та рівномірний колір .

Вакуумна чистка – підходить тільки для нормальної або не надто забрудненої шкіри;

Ультразвукова – підходить для всіх типів шкіри, протипоказане при паралічі лицьового нерва, після операцій на обличчі, хімічних пілінгів, ботокса, вимагає обережності при розширених судинах.

Комплексна − чистка, яка проводиться в декілька етапів і користується найбільшою популярністю в Кабінеті Медичної Косметології. Спочатку проводиться очищення шкіри, холодне розпарювання за допомогою гідруючого гелю або вапоризація. Вапоризація застосовується при жирній шкірі і себореї. При вапоризації шкіра обробляється паром, змішаним з озоном, що має бактерицидну дію. Потім проводиться ультразвукова чистка обличчя. Таким чином легко видаляється роговий шар епідермісу і неглибокі комедони. Закриті комедони видаляються мануально. Після цього проводиться мікротокова терапія, що дозволяє покращити кровообіг і підсилити обмін речовин в клітинах. І в завершення на Вашу очищену, «вільно дихаючу», але злегка змучену від всіх цих маніпуляцій, шкіру наносять індивідуальну підібрану маску і крем!

Такий складний і кропіткий комплекс процедур по очищенню шкіри дає хороші результати і отримав схвальні відгуки наших клієнтів.

Вартість чистки в Кабінеті Медичної Косметології 190-250 грн

2. З середини осені під кінець квітня сама популярна процедура у нашому Кабінеті Медичної Косметології – це кислотні пілінги. Курс складається з 3-6 процедур з періодичністю 1 процедура 1 раз в 10-12 днів. Пілінги зроблять Вашу шкіру світлішою, колір обличчя більш живий, рельєф шкіри більш рівним, пори звузяться. Якщо наявні постакне: плями, рубці або пігментація – підбираються більш сильні пілінги, які будуть вирішувати ці проблеми.

Що роблять пілінги? Пілінг складається з кислоти (або декількох кислот). При потраплянні на шкіру відлущується поверхневий шар епідермісу. Візуально це може ніяк не проявлятися, а може бути лущення (в залежності від сили пілінгу).

Є пілінги, які можна робити літом. Як правило це пілінги на основі слабкої концентрації гліколевої и фруктових кислот. Якщо Ваша шкіра не схильна до пігментації і Ви не збираєтесь на відпочинок в найближчий час в спекотні країни, Ви можете пройти курс літніх пілінгів.

Вартість пілінга 280 – 350 грн.

3. Проходити 2 рази в рік (можна і більше) курс салонних доглядів.

Що це таке?

Це процедура, яка включає, як правило очищення, тонізацію, масаж обличчя, введення за допомогою ультразвуку сиворотки по проблемі (зволожуюча, ліфтингуючої,протизапальна, відбілююча, сиворотка для шкіри з куперозом та інші), маску і в завершенні процедури на Вашу шкіру наноситься індивідуально підібраний лікар-косметологом саме для Вашої шкіри крем. Будь-яку процедуру, по Вашому бажанню, можна завершити альгінатною маскою.

Після процедури шкіра обличчя виглядає свіжою, підтягнутою, насичується поживними речовинами, вітамінами.

Така процедура в Кабінеті Медичної Косметології коштує 200…320 грн .

Також ми пропонуємо ексклюзивні комплексні багатоступінчасті догляди, які включають очищення, тонізацію шкіри, скрабування/пілінг, прохолодне гідрування, ультразвуковий пілінг,, введення за допомогою ультразвуку сиворотки по проблемі (зволожуюча, відбілююча, ліфтингуюча виворотка), маску, альгінатну маску і завершується процедура індивідуально підібраним кремом.

Така високоефективна процедура в Кабінеті Медичної Косметології коштує 450…490 грн.

 

Ваша красива шкіра - наша турбота!

Консультація лікаря косметолога з приводу естетичних проблем - безкоштовна! Телефонуйте (067) 900-92-92

 


 

Усі права захищені. Кабінет медичної косметології. © 2020