Болить вухо

Що робити, коли болить вухо?

Біль у вусі. Не завжди є простою для діагностики, тому що викликається різними причинами. Іноді біль вуха є наслідком захворювань інших органів (наприклад, шийного відділу хребта, нервів шиї чи потилиці, зубів, горла). Вона може бути зовсім з вухом не пов`язаною, а бути симптомом гнійного запалення ясен або запалення щелепних суглобів. Точно з’ясувати причину болю вуха та призначити адекватне лікування може лише висококваліфікований лікар-отоларинголог.

Сірка. Звичайно, сірка - це не хвороба, це частина природного механізму самоочищення вуха. Але вона стає проблемою, коли зовсім забиває вушний прохід. В результаті у вас погіршується слух і єдиним бажанням є: знайти першу ліпшу ватну паличку та витягнути сірку з вуха. Не робіть цього! Ви лише заштовхаєте сірку ще глибше і зробите справжню пробку. Замість цього, завітайте до ЛОР –лікаря на промивання.

Інфекція. Зовнішній отит. Його ще називають «вухом плавця», тому що це захворювання часто розвивається із-за потрапляння у вухо води. Літом – це звичайна справа, коли ви під час відпустки постійно мочите вуха у морі або басейні, а потім «маринуєте» їх на сонці. Як результат створюються ідеальні умови для розмноження бактерій та виникнення запалення, що супроводжується свербінням та «стрілянням» у вухах. Якщо ж ви помітили в себе ці симптоми - не зволікайте, звертайтеся до лікаря-отоларинголога.

Якщо у вас БОЛИТЬ ВУХО? ГОРЛО? ТУРБУЄ НЕЖИТЬ? ЗАМУЧИЛИ ГАЙМОРИТИ ТА АНГІНИ? – не зволікайте, телефонуйте! 

Ваше вчасне звертання – запорука успішного лікування!

Висококваліфікована отоларингологічна допомога у Тернополі, вул. Брюкнера 3/3.

Комплексна діагностика та ефективне лікування хвороб вуха, горла, носа.

Досвідчений лікар-лор у Тернополі : (067) 900-92-92.

 Багаторічний успішний досвід - наша найкраща рекомендація!

 

Усі права захищені. Кабінет медичної косметології. © 2023