Турбує нежить

«Що таке нежить?»
Гострий і хронічний риніт (запалення слизової оболонки порожнина носа) – досить поширене захворювання. На перший погляд здається, що це «найлегша» хвороба. Проте, нежить спричиняє масу незручностей та може призвести до розвитку серйозних хвороб і ускладнень. До виникнення хронічний форм риніту найчастіше призводить неправильне самолікування.

«Чи справді є різні види нежиті, які по різному лікуються?»
Нежить є одним з найпоширеніших захворювань людини. Існує кілька основних видів нежиті, які проявляються схожими симптомами, проте в своїй основі мають різні механізми виникнення, через що і лікуються по-різному. Сучасна класифікація ринітів (нежиті) розрізняє такі основні форми нежиті:

Інфекційний риніт - виникає на тлі різних інфекцій дихальних шляхів-

Алергічний риніт - виникає внаслідок алергічної реакції організму хворого на будь-який алерген-

Вазомоторний риніт - обумовлюється порушенням вегетативної іннервації кровоносних судин.
Між алергічних і вазомоторний риніт є багато спільного, хоча причини розвитку обох захворювань і мають кардинальні відмінності. У деяких медичних класифікаціях алергічний риніт описується як форма вазомоторного риніту. Потрібно зауважити, що часом навіть фахівцям видається досить важким встановити правильний діагноз і точно встановити причину нежиті

«Чому при нежиті знижується слух?» 

Барабанна порожнина і горло анатомічно пов’язані між собою з допомогою слухової труби. При ковтанні через неї надходить повітря у барабанну порожнину, що підтримує в ній постійний тиск. При нежиті , внаслідок набряку слизової оболонки порожнини носа, звужується або закривається просвіт слухової труби. Тиск у барабанній порожнині знижується, барабанна перетинка втягується, вона стає менш рухомою. Як наслідок — зниження слуху.

«Що ж вже робити, якщо вже «залоскотало в носі»?
Не довіряйте сліпо рекламі ліків — консультуйтеся з лікарями. Чим раніше почати лікування, тим успішніше воно буде. Не займайтеся самолікуванням – звертайтесь до кваліфікованих спеціалістів - отоларингологів.

Якщо Вас ТУРБУЄ НЕЖИТЬ? БОЛИТЬ ВУХО? ГОРЛО? ЗАМУЧИЛИ ГАЙМОРИТИ ТА АНГІНИ?

Не зволікайте! Телефонуйте (067) 900-92-92

Ваше вчасне звертання – запорука успішного лікування!

Висококваліфікована отоларингологічна допомога. Досвідчені лікарі-лори.

Комплексна діагностика та ефективне лікування хвороб вуха, горла, носа. м. Тернопіль, вул. Брюкнера 3.

Багаторічний успішний досвід - наша найкраща рекомендація!

 

 


 

Усі права захищені. Кабінет медичної косметології. © 2023