Ін’єкції краси

В Кабінеті Медичної Косметології Вам запропонують процедури за допомогою яких Ви зможете зберегти Вашу природну красоту і молодість та досягти досконалості.

Біоревіталізація обличчя і тіла - нове слово в антиейджинговій (антивіковій) косметології, унікальна процедура для профілактики вікових змін і для природного омолодження шкіри, що полягає у внутрішкірному введенні препаратів з високим вмістом гіалуронової кислоти.

Ботокс і диспорт — дві назви препарату ботулотоксин, який активно застосовується в сучасній косметології для омолодження обличчя, розгладження морщин, ліквідації проблем підвищеного потовиділення.

Мезотерапия – це оригінальний по своїй простоті і ефективності метод введення биологічно активних речовин в поверхневі, середні та глибокі шари шкіри за допомогою мікроін’єкцій.

Консультація лікаря-дерматокосметолога з приводу естетичних проблем - безкоштовна!

Телефонуйте за номером: (067) 900-92-92, (0352) 42-28-92

Ваша красива шкіра – наша турбота!


Чистка обличчя  Тернопіль / Піілінг Тернопіль / Доглядові процедури за обличчям Тернопіль / Ін’єкції краси Тернопіль / Диспорт Тернопіль / Ботокс  Тернопіль / Мезотерапія Тернопіль / Біоревіталізація Тернопіль / Апаратна косметологія Тернопіль / Лікування вугрової хвороби Тернопіль / Лікування демодекозу Тернопіль / Лікування розацеа / Видалення папілом Тернопіль / Видалення папілом бородавок Тернопіль /Лікування постакне Тернопіль / Лікування рубців Тернопіль / Лікування пігментації Тернопіль / Омолодити шкіру обличчя Тернопіль / Воскова епіляція Тернопіль / Косметолог Тернопіль / Дерматолог Тернопіль

Усі права захищені. Кабінет медичної косметології. © 2023