Ін’єкції краси – диспорт / ботокс

Опубліковано у категорії: Каталог послуг

 • 6
 • 3
 • 5
 • 1
 • Акція на ін'єкції краси та сілери

Постійне скорочення мімічних м’язів призводить з часом до появи мімічних зморшок. Такі зморшки косметологи називають динамічними. Введення ботулотоксину в мімічні м’язи (що викликали появу зморшок) викликає стійке тривале розслаблення цих м’язів, що призводить до зникнення або зменшення зморшок в області ін’єкцій.

Ботокс — це препарат, який містить інактивований ботулотоксин. Ін’єкція розчину ботокса в різні групи м’язів на обличчі (в області чола, очей або носогубної борозни) призводить до стійкого розслабленню відповідних мімічних м’язів, завдяки чому мімічні зморшки в області ін’єкцій зникають або зменшуються.

Від яких зморшок можна позбутись за допомогою Диспорту/Ботоксу

 • зморшки на лобі, а також між бровами (рис.2),
 • зморшки навколо очей — так звані «гусячі лапки»
 • виражені носо-губні складки 

Чи можна за допомогою ботокса збільшити обсяг губ?
Ботокс губ — це помилка виникла з-за неправильного використання назв різних препаратів. Ботокс на обличчі застосовується тільки для зменшення мімічних зморшок. Якщо ви хочете збільшити обсяг губ, то Вам необхідні підшкірних ін’єкції наповнювачів, таких як Restylane або Juvederm.

Ботокс До і Після застосуванняАналоги Ботокса

До аналогів Ботокса відносять, насамперед, такий препарат як «Dysport». Що краще Ботокс або Диспорт:

 • Диспорт і Ботокс мають дуже схожі механізми дії (за рахунок нервово-м’язової блокування мімічних м’язів за допомогою ботулотоксину).
 • Диспорт містить менше білка, і тому має меншу білкову навантаження, ніж ботокс . Це означає, що введення Dysport буде викликати утворення імунною системою меншої кількості антитіл, спрямованих проти нього. Наш організм використовує антитіла для виявлення і знищення чужорідних білків (антигенів). Менша кількість антитіл означає більш високу тривалість дії. Тому ефект від Диспорт має бути дещо триваліше, ніж від ботокса.
 • Однак, при введенні в м’які тканини обличчя Диспорт під час ін’єкції захоплює більший обсяг м’яких тканин, поширюючись у них більше, ніж ботокс. Це одночасно і добре, і погано. Це добре тим, що на лобі тоді буде потрібна менша кількість ін’єкцій, т. к. площа чола досить велика. І тому це означає для пацієнта меншу ймовірність дискомфорту, набряку або крововиливів після ін’єкцій. Погано ж це тим, що поширення диспорту в тканинах менш контрольована, і при недостатніх навичок лікаря препарат може поширитися в небажані області (особливо навколо очей), викликавши несприятливі побічні ефекти, наприклад, опущення брів або нечітке зір.

Потрібно відзначити, що ботокс рекомендований FDA (найпрестижнішої медичної організацією США), як один із найкращих методів видалення мімічних зморшок.

Протипокази:

 • період вагітності та грудного вигодовування
 • м'язова слабкість (містенія)
 • захворювання крові
 • ниркова і печінкова недостатність
 • гострий період будь-яких захворювань будь то грип чи ГРЗ
 • запальні процеси шкіри в місцях передбачуваних ін'єкцій
 • прийом антибіотиків
 • жінки, що планують завагітніти
 • неврологічні захворювання.

Побічна дія:

 • головний біль, синці, біль у місці ін’єкції. Якщо ін’єкції проводяться на лобі, то при неправильно обраній дозі ботокса можливе опущення брів і неможливість їх підняти (однак їх природне положенні повернеться протягом декількох місяців).
 • При ін’єкціях в ділянці очей через надмірне поширення розчину препарату в м’яких тканинах в ділянці очниць може призвести до появи нечіткого зору протягом дуже тривалого періоду часу.
 • Ви маєте більше шансів отримати гематому в місці ін’єкції, якщо найближчим часом приймали таблетки, що містять аспірин або ібупрофен. Ці препарати, що розріджують кров і збільшення кровоточивість. З моменту останнього прийому цих препаратів повинно пройти 2 тижні, перш, ніж Ви зробите ін’єкції ботокса.

Після процедури корекції існують певні правила, яких повинен дотримуватися пацієнт. Це необхідно для того, щоб ефект протримався довше і щоб уникнути побічних ефектів:

 • мімічна активність протягом 1 години після процедури (супити, посміхатися і дивуватися). Необхідна для того щоб препарат пішов саме в той м'яз, який більш активно скорочується.
 • протипоказано перегрівання організму (відвідування сауни, солярію) протягом 7 днів після уколів. Ботулотоксин НЕ стійка речовина і поки він повністю не блокував хімічну реакцію на рівні м'язового волокна не варто перегріватися.
 • не приймати антибіотики протягом 14 днів, щоб уникнути зниження ефективності препарату.

Ефект від процедури
Ін’єкції ботокса займають всього 10-15 хвилин. Ефект від уколів настає не відразу, а на 2-5 день. Максимальний результат після процедури ви побачите на 10-14 день. Поступово пацієнт помічає, що йому складно звести брови, складно здивуватися, при посмішці не закладаються зморшки. Повна дія препарату розкривається через 2 тижні і тоді ж можлива докорекція.

Після застосування ботоксу ефект зберігається приблизно 6 місяців, після чого Ви зможете пройти повторну процедуру. Потрібно відзначити, що при дуже глибоких зморшках ін’єкції ботокса дозволять їх тільки зменшити, але швидше за все не приберуть їх повністю. Тому при глибоких зморшках ін’єкції ботокса проводяться в комбінації з ін’єкціями в основу зморшки внутрішньошкірних наповнювачів на основі гіалуронової кислоти — препаратів «Restylane» або «Juvederm».

Як часто потрібно робити уколи від зморшок?

У середньому ефект від уколів Ботокса і Диспорта триває 4-6 місяців, після цього мімічні зморшки (гусячі лапки, зморшки в області чола і міжбрів'я) повертаються в початковий стан. Тому для досягнення потрібного ефекту - уколи необхідно повторювати. Ціна уколів Ботокса і Диспорта цілком прийнятна, а повторні ін'єкції часто забезпечують триваліший ефект, ніж перші.

У якому віці рекомендують робити ін'єкції препаратів на основі ботулотоксину (ботокс, диспорт)?

Чим активніше працюють м'язи обличчя, тим раніше стануть помітні складочки на лобі і під очима. Тому дамам з багатою мімікою така процедура показана вже з 30 років. Щоб отримати помітний результат, вдаватися до ботоксу можна аж до 65 років.

Ін'єкції ботокса / диспорта в Україні

Ін'єкції ботокса – одна з найбільш поширених косметологічних процедур. В Україні Ботокс® застосовується вже більше 15 років. На території України ін'єкції ботулотоксину (уколи від зморшок)може виконувати тільки фахівець з вищою медичною освітою, який пройшов спеціальну програму з технології роботи з певним препаратом ботулотоксину.

Ваша красива шкіра – наша турбота!

Консультація лікаря косметолога з приводу естетичних проблем - безкоштовна! Телефонуйте 067-900-92-92

 

 

Усі права захищені. Кабінет медичної косметології. © 2023