Пілінг

Опубліковано у категорії: Каталог послуг

На сьогоднішній день однією із найпопулярніших косметологічних процедур, які проводяться в нашому Кабінеті Медичної Косметології є хімічний пілінг. Його назва походить від англійського слова «to peel» – «знімати кірку, відлущувати».

Процедура хімічний пілінг дозволяє видалити поверхневий ороговілий шар шкіри і поліпшити її зовнішній вигляд, позбутися дрібних зморшок і нерівностей. При цьому омертвілі клітини видаляються, а нові надають шкірі блиск і сяйво молодості і краси.

Основною метою проведення хімічних пілінгів є:

 • вирівнювання рельєфу шкіри;
 • згладжування рубців і розтягнень;
 • усунення поверхневих зморшок;
 • зменшення вираженості середніх і глибоких;
 • профілактика фотостаріння;
 • вирішення проблем сухої, зів’ялої і жирної шкіри з розширеними порами;
 • підтягування і відбілювання шкіри;
 • покращення кольору шкіри і зони декольте;
 • лікування вугревої хвороби та її наслідків, рожевих вугрів та куперозу.

В нашому Кабінеті Медичної Косметології вид хімічного пілінгу підбирається залежно від тієї проблеми, яку потрібно вирішити.

За ступенем впливу розрізняють такі пілінги:

 • поверхневі хімічні пілінги ─ застосовують для чутливої і молодої шкіри;
 • середній хімічний пілінг ─ підходить для сухої і зрілої шкіри;
 • глибокий хімічний пілінг ─ використовують для боротьби з серйозними дерматологічними захворюваннями. На цей хімічний пілінг ціна досить висока, однак результати хімічного пілінгу цього типу можна порівняти з ефектом від пластичної операції.

Процедура хімічного пілінгу проводиться з використанням різного роду кислот, зокрема саліцилової, фенольної, ретинової і т.д. Препарати хімічного пілінгу наносять тонкий шаром на ушкоджені ділянки і залишають на 20─30─60 хвилин.
В період сонячної активності, а саме весною та влітку, хімічні пілінги забаронено, аби ніжна омолоджена шкіра не отримала пігментацію.

На сьогоднішній день один із найпопулярніших є хімічний пілінг з гліколевою кислотою. Гліколева кислота входить в групу альфагідрокислот (АНА), присутніх в природі у фруктах, витриманому вині, кислому молоці, цитрусових і т. Процедура легко переноситься і відрізняється коротким періодом реабілітації, хоча є сезонною.

Окрім естетичної функції, хімічні пілінги широко застосовують в терапії дерматологічних захворювань, зокрема в Кабінеті Медичної Косметології ми ефективно використовуємо різноманітні хімічні пілінги в комплексному лікуванні вугревої хвороби та її наслідків, рожевих вугрів та куперозу.

При цьому ціна на хімічний пілінг в нашому Кабінеті Медичної Косметології є досить демократичною і дозволити собі її може кожен. Також лікар-дерматокосметолог надасть Вам індивідуальні рекомендації щодо догляду за шкірою до і після проведеного пілінгу, щоб дана процедура була максимально безпечною і щоб Ви могли підтримувати отриманий ефект довгий час.

Вартість пілінга 280-400грн.

Консультація лікаря-дерматокосметолога p з приводу естетичних проблем - безкоштовна!

Телефонуйте за номером: (067) 900-92-92, (0352) 42-28-92

Ваша красива шкіра – наша турбота!


 

Усі права захищені. Кабінет медичної косметології. © 2023