Видалення папілом / бородавок

Опубліковано у категорії: Каталог послуг

Як видалити бородавку, наскільки це ефективно, безпечно і скільки це коштує?

Звичайно, більшість з нас побоюються різних медичних маніпуляцій, і з цієї причини шукають народні методи і способи виведення бородавок і папілом вдома, щоб уникнути відвідин лікаря і проведення можливих хворобливих процедур.

Але це досить ризиковане заняття, оскільки необережне поводження з отруйним чистотілом або сильними хімічно активними речовинами може призвести до хворобливих відчуттів, і до опіків прилеглих тканин, а при невмілому чи неправильному поводженні може просто не дати ефекту. До того ж, без встановлення точного діагнозу небезпечно проводити будь-які процедури. Бородавки на пальцях, руках, тілі, обличчі, стопі в першу чергу вказують на нестабільність імунної системи людини. Так, відомо, що їх виникнення має вірусне походження, і при провокуючих чинниках, що знижують захисні сили організму, ризик інфікування і виникнення папілом і бородавок зростає. Коли раптом виявляється якесь новоутворення на будь-якій ділянці тіла, тим більше якщо воно доставляє дискомфорт, людині слід обов’язково звернутися до дерматолога.

Коли обов’язково слід звернутися до дерматолога?

 • Болючість, свербіж, печіння в місці зростання бородавки;
 • Новоутворення змінює забарвлення, форму, величину, з’являється неоднорідний колір;
 • Відбувається розмноження утворень, збільшується їх кількість;
 • Бородавки на видному місці, заподіюють естетичний дискомфорт;
 • Кровотеча, надрив;
 • Поява бородавки на ділянках шкіри, де вони заважають і можуть бути травмовані.

Які існують методи видалення бородавок, яким методом краще?

Видалення рідким азотом – або кріодеструкція, вплив низьких температур дає ефект глибокого заморожування тканин і їх руйнування.

Як проходить процедура виведення бородавок? Кріодеструкція рідким азотом проводиться за допомогою аплікатора, за допомогою глибокої заморозки робиться дія безпосередньо на бородавку з невеликим тиском протягом 10-40 секунд. Аплікатор – це 25-30 см. дерев’яна паличка з ватним кінчиком. Під час заморожування утворення починає бліднути, ущільнюватися, біліти, після процедури місце заморозки червоніє і набрякає, через кілька годин або на наступний день на цьому місці утворюється міхур з геморагічним або серозним вмістом. Цей пухирець самостійно розсмоктується протягом 6-8 днів і на його місці виникає кірочка. Через 10-14 днів вона самостійно відокремлюється і на її місці утворюється рожева пляма.

Протипокази до видалення новоутворів азотом:

 • у випадку індивідуальної чутливості до азоту;
 • епілептичні стани;
 • при артеріальній гіпертензії;
 • при ангіоспазм;
 • при наявності будь-якого подразнення, висипки навколо новоутворення;
 • вагітність;
 • під час застуди, грипу, ГРВІ, гострих інфекційних захворювань, запальних процесах будь-яких внутрішніх органів. 

Який догляд за ранкою після видалення бородавки азотом?

Після того, як з’явиться пухирчик на місці проведення сеансу, його слід оберігати від намокання та обробляти розчинами антисептиків. Слід пам’ятати, що будь-які бородавки є наслідком прогресування вірусної інфекції на шкірі, яка досить легко передається контактно-побутовим шляхом, через побутові предмети, одяг, рушники тощо.

При великих бородавках велика ймовірність неповної обробки утворення і необхідність повторного курсу або навіть декількох сеансів. В таких випадках лікар також може призначити вітамінотерапію або імуномодулятори.
Поява бородавок на стопі довгий час може не турбувати людину, але при проростанні їх вглиб тканин, вони викликають болючі відчуття під час ходьби. Улюблена їх локалізація – на подушечках пальців, біля основи пальців, на п’яті, дуже часто підошовні новоутворення утворюються у дітей. Видалення підошовних бородавок електрокоагуляцією чи не найефективніший метод серед інших.

Електрокоагуляція – під місцевою анестезією струмом високої частоти тонкою металевою петлею проводиться хірургічна коагуляція, зрізається бородавка і коагулюють навколишні тканини.

Протипокази:

 • Індивідуальна реакція на електричний струм;
 • Погана згортання крові;
 • Герпес;
 • Онкологічні захворювання;
 • Хронічні захворювання та їх загострення.

Яка ціна видалення бородавок і папілом в Кабінеті Медичної косметології МЦ "Профімед-VG"?

Ціна послуги з видалення бородавок і папілом варіюється в залежності від площі ураження, тобто величини бородавки та їх кількості, виду новоутворення, місця його розташування – обличчя, пальці, бородавки на інтимних місцях, підошовні утворення/

Ціна видалення 1-2  бородавки (розміщеної на кистях і обличчі) становить  100 грн

Ціна видалення 3 - 4 бородавок (розміщених на кистях і обличчі) становить  200 грн.

Ціна видалення 5 - 7 бородавок (розміщених на кистях і оличчі) становить 350 грн.

Ціна видалення 8 - 10 бородавок (розміщених на кистях і обличчі) становить 500 грн.

Ціна видалення 10 і більше бородавок (розміщених на кистях і обличчі) становить  600 - 800 грн.

Ціна видалення підошовних бородавок -  150 грн.

 

Ваша красива шкіра – наша турбота!

 Не зволікайте, телефонуйте! 067-900-92-92


 

Усі права захищені. Кабінет медичної косметології. © 2023