Відгуки

Сергій

Гарне відношення, адекватні ціни, ефективне лікування. Рекомендую МЦ «Профімед» усім , хто має проблеми з висипаннями на шкірі.


Неділя, 19 лютого 2023
Вова

Рекомендую клініку "Профімед" як найкращу в Тернополі по лікуванню шкірних хвороб і особливо дерматолога Вакіряк Наталю Петрівну


П'ятниця, 17 лютого 2023
Василь

Найкраща дерматологічна клініка в Тернополі по лікуванню хвороб шкіри і різних ран. Рекомендую!


Понеділок, 13 лютого 2023
Валя

Рекомендую Профімед як найкращу клініку в Тернополі по лікуванню акне ,   особливо дерматолога Вакіряк Наталю Петрівна ікосметолога Сигнатович Марію Володимирівну


Понеділок, 13 лютого 2023
Оксана

Вакіряк Н.П. - найкращий дерматолог в Тернополі!


Середа, 01 лютого 2023
Ірина

Дуже хороший дерматолог Вакіряк Наталія Петрівна!  Допомогля справитися з проблемою шкіри, яку безуспішно лікували більше 3-ох років. Дякуємо і рекомендуємо!


Вівторок, 13 вересня 2022
Олена

Найкраще і найефективніше лікування хвороб вуха, горла, носа в Тернополі! Лікарі Лор дуже уважні, сучасна апаратура, гарне відношення. Рекомендую!


Неділя, 16 січня 2022
Олег

Дуже сподобалася дитяча Лор лікарка - дуже уважно оглянула дитину, дитина не плакала зовсім (хоча дуже боїться лікарів)). Призначила таке лікування, що вже на наступний день стало легше - дитина почала дихати носиком! Ціни доступні. Найкращий Лор-кабінет в Тернополі!Дуже дякуємо!!!


Вівторок, 23 листопада 2021
Оля

Дуже задоволені лікуванням  в дерматолога Вакіряк Наталі Петрівни, в дочки були дуже сильні акне, 3 роки ходили по різних клініках - результату не було, а тут за півроку чиста шкіра! Рекомендуємо!


Четвер, 11 листопада 2021
Марія

Косметичні процедури у Олени Сергіївна дійсно на високому рівні.

А от лікувати вугрову хворобу у Наталії Петрівни не рекомендую. Призначає різноманітні мазі, бовтанки, тоніки, які потрібно купити у їхній клініці. Ніякої чіткої тактики, ніякого протоколу лікування. Кожних 10 днів платна консультація і щоразу нові ліки. Результату нуль!


Неділя, 07 листопада 2021

Лор дійсно знавець своєї справи. До того 4 тижні лікувався з проблемами горла в іншого Лора на Дружбі результату не було. Тут в Профімеді походив на спеціальні процедури і за 10 днів горло не болить, не першить, результат супер!!! Дякую! І всім рекомендую!


Середа, 13 жовтня 2021
Ірина

Тут в Профімеді працює дуже хороший дитячий Лор, вперше дитина на прийомі в лор лікаря не плакала! Лікарка призначила таке лікування, що вже на другий день дитині стало легше. Дякую і всім рекомендую!


Субота, 09 жовтня 2021
Інна

Найкраща чистка обличчя в Тернополі! Рекомендую косметолога Волкову О.С.


Середа, 23 грудня 2020
Ліля

Можу з упевненістю сказати що лікар дерматолог Наталія Петрівна та косметолог Волкова Олена Сергіївна спеціалісти своєї справи, призначають дійсно дієві препарати та процедури.


Середа, 04 листопада 2020

Вдячні за хороше та ефективне лікування лікарю-дерматологу Вакіряк Наталії Петрівні. У брата тривалий час були проблеми із шкірою обличчя та спини. Звертались за допомогою до багатьох спеціалістів, але саме її лікування виявилось ефективним і ми попрощались із вугровою висипкою та фурункулами назавжди! РЕКОМЕНДУЄМО! 


Субота, 03 жовтня 2020
Мар’яна

Тут, в Профімеді, працює дуже хороший лікар косметолог Волкова Олена Сергіївна, дуже якісно робить чистки обличчя і гарно підбирає доглядові процедури, після яких обличчя просто сяє!


Неділя, 27 вересня 2020
Ірина

Хороша приватна клініка з дуже класними Лор лікарями. Обидва лори Вакіряк Петро Іванович і Грицик Петро Павлович - хороші спеціалісти з великим досвідом. Виписують недороге, але дуже ефективне лікування. Дякуємо і рекомендуємо!


Вівторок, 15 вересня 2020
Катя

медичний центр «Профімед - VG»  найкращий приватний кабінет. Хороший лікар косметолог Вакіряк Наталія Петрівна, професіонал своєї справи , також косметолог Волкова Олена Сергіївна, допомогла у всіх моїх проблемах і ціни просто супер, найнижчі у Тернополі) Рекомендую!!!


Понеділок, 27 липня 2020
Діана

Відвідую вже не перший рік і можу сказати, що це найкращий центр у Тернополі в даній сфері. Дерматолог Вакіряк Наталя Петрівна - просто бомбезний спеціаліст своєї справи, от на правду. Також косметолог Волкова Олена Сергіївна дуже класно виконує свою роботу. А ще всі привітні, хороше ставлення, і взагалі все супер) Дуже рекомендую!


Субота, 09 травня 2020

Відвідувала косметолога Волкова Олена Сергіївна професіонал своєї роботи, гарно робить пілінг є результат, а ще поряд є сусідній кабінет Лор лікаря зверталася лікування ефективне.Задоволена роботою лікарів, рекомендую кому потрібна допомога.


Середа, 29 квітня 2020
Вікторія

Рекомендую хорошого лікаря дерматолога Вакіряк Наталію Петрівну. Це чудовий лікар, завжди щось хороше порадить і допоможе з різними проблемами шкіри, завжди допомагає її лікування. Я дуже задоволена цією лікаркою та усім раджу до неї звертатись! 


Понеділок, 30 березня 2020
Powered by Phoca Guestbook

Текст повідомлення
 

Контрольне зображення


Усі права захищені. Кабінет медичної косметології. © 2023